VideoPalmyra

Jesteśmy już tydzień w podróży, ale tyle się dzieje, że jakoś nie miałem czasu wrzucić żadnej notki. Efekt: maile i SMS-y od zawiedzionych Czytelników.

Ale ileż można pisać o Palmyrze? Na tym blogu było już co najmniej dwa razy. Dlatego z Ewą postanowiliśmy zrobić coś nowego, niestandardowego. Przed Wami video w trzech odsłonach z Palmyry: cardo, teatr i agora. Takich reportaży nie nadaje nawet al-Jazzeera! :)

Cardo

Teatr

Agora

Autor: Tomek

Politolog i dziennikarz z wykształcenia, konsultant biznesowy z zawodu, podróżnik z zamiłowania. Zarządza agencją konsultingową Ancla Consulting specjalizującą się w dotacjach unijnych dla przedsiębiorców, wykłada geografię polityczną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Wszystkie wolne chwile wykorzystuje na podróże, a zdjęcia i relacje z nich zamieszcza na tym blogu.

Udostępnij ten post na:

5 komentarzy

 1. No więc właśnie. Prosimy o wyrozumiałość, bo to dopiero początki kręcenia filmików. Warunki dość polowe, stąd i wiatr w głośniki wieje.:) Mamy jednak nadzieje, że choc troche urozmaicimy Wam nasze relacje!:)

  Napisz odpowiedź
 2. Hehehe….Mariusz Max Kolonko nadaje :-D Ale słońce…w koszulkach można chodzić…wow!!

  Napisz odpowiedź
 3. Jak dla mnie czad! przynajmniej Cie moge “na zywo” poogladac! ps wlosy masz juz taaakie dlugie :)

  Napisz odpowiedź
 4. Szkoda tylko, że dziś w Ammanie mamy deszcz i 6 stopni. :( Łazimy w polarach. Nawet w grudniu 2009 było cieplej!

  Napisz odpowiedź
 5. Adaś, z tym słońcem i temperaturami to mnie na razie tylko Syria urzekła.:) Jordania zimna jak diabli, trochę pada, zimno, mgła…licze na zmiane na południu.:)
  Dobrze, że hummus, falafle i słodkości smakują tak samo.:)
  Mariolka, wlasnie z mysla o emigrantach troche ten pomysl.:)
  Cieszymy sie, ze sie podoba.:)

  Napisz odpowiedź

Zostaw odpowiedź