Wyprawę zacząć czas!

Zasłużony urlop! Już za parę godzin wylatujemy z Balic do New Delhi, aby stamtąd rozpocząć naszą miesięczną włóczęgę po Azji.

A jest się z czego cieszyć. Najpierw rozmawialiśmy o tej wyprawie przez prawie rok. Potem, kiedy już postanowiliśmy, że jedziemy – długo przygotowywaliśmy się do niej. Dłużej, niż potrwa sama wyprawa. :) Wy mogliście na bieżąco śledzić nasze przygotowania do wyjazdu, problemy z pakowaniem plecaków, dylematy związane wyborem miejsc, które odwiedzimy czy wreszcie kwestie sensowności trampingów samych w sobie. A teraz będziecie mieli możliwość śledzić naszą podróż.

Do dziś używaliśmy służbowych adresów e-mail: marta.pacek@ancla.pl i tomek.pierzchala@ancla.pl. Skoro jedziemy na urlop i chcemy oderwać się od pracy, projektów, no, agencji w ogóle – nie będziemy sprawdzać naszych firmowych kont pocztowych. Co wcale nie znaczy, że nie będzie z nami żadnego wirtualnego kontaktu! Otóż od dziś do naszego powrotu funkcjonują nasze “podróżne” e-maile: marta@poprostupodroz.com i tomek@poprostupodroz.com.

Postaramy się zajrzeć do skrzynek pocztowych dwa, może trzy razy w tygodniu i z taką samą częstotliwością opublikować coś na blogu. Być może będą to tylko teksty, być może uda się “wrzucić” jakieś zdjęcia. Niczego nie obiecuję, zobaczymy, jak się wszystko ułoży na miejscu.

Zapraszamy do czytania naszych relacji i dzielenia się z nami swoimi refleksjami.
MP i TP

A na koniec jeszcze jedna mini-relacja wideo z frontu walki z plecakami. Flash i głośniki ponownie wymagane. ;)

Autor: Tomek

Politolog i dziennikarz z wykształcenia, konsultant biznesowy z zawodu, podróżnik z zamiłowania. Zarządza agencją konsultingową Ancla Consulting specjalizującą się w dotacjach unijnych dla przedsiębiorców, wykłada geografię polityczną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Wszystkie wolne chwile wykorzystuje na podróże, a zdjęcia i relacje z nich zamieszcza na tym blogu.

Udostępnij ten post na:

Zostaw odpowiedź