Fotki… będą!

Już miesiąc, odkąd wróciliśmy z Azji. I nie dziwota, że lud coraz głośniej domaga się jakichś fotek. Dobitny tego przykład znajduje się tutaj. Standardowa wymówka (“nie mam czasu”) powoli przestaje działać… A zatem informuję, że fotki i nowe wpisy pojawią się w przyszłym tygodniu, po “długim weekendzie”, który w całości poświęcę przygotowaniu co ciekawszych zdjęć.


Tymczasem zapraszam na czwartek, 18. czerwca, na 20:00, do Kina Kijów, gdzie – w ramach Salonu Kulturalno-Naukowego TDUJ – będę miał pokaz slajdów z Tajlandii, Malezji i Singapuru. Postaram się “na żywo” opowiedzieć Wam o tych najbardziej interesujących fragmentach naszej wyprawy.  A jak dobrze pójdzie, w tych opowieściach będzie mi towarzyszyła Ewa.

Ot, i tyle blogowania na dziś.  Wracam do pracy. Bo ja naprawdę nie mam ostatnio czasu… :)

Autor: Tomek

Politolog i dziennikarz z wykształcenia, konsultant biznesowy z zawodu, podróżnik z zamiłowania. Zarządza agencją konsultingową Ancla Consulting specjalizującą się w dotacjach unijnych dla przedsiębiorców, wykłada geografię polityczną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Wszystkie wolne chwile wykorzystuje na podróże, a zdjęcia i relacje z nich zamieszcza na tym blogu.

Udostępnij ten post na:

Zostaw odpowiedź