Audycja w Radiu Kraków: zdrowie w podróży

Dzięki kontaktom i zapewne świetnemu poprzedniemu  nagraniu, znowu odezwało się do nas Radio Kraków. Tym razem w osobie Pani Anny Nems, która współtworzy audycję Przed Hejnałem, nadawaną pomiędzy 11:00 a  11:30. Audycja, która nas dotyczy, będzie emitowana akurat jutro, 1. lipca, w powyższych godzinach.


Tym razem będziecie mogli posłuchać o bezpieczeństwie w zakresie zdrowia w trakcie wyjazdów. Z Tomkiem podróżujemy raczej w miejsca, które nie stwarzają zagrożenia i gdzie na przykład bazowe szczepienia wystarczają. Ale może dowiemy się dzięki tej audycji czegoś nowego? Zapraszamy serdecznie!

A za Tomka trzymam kciuki, bo to nagranie na żywo.  :)

Autor: Ewa

Humanistka z wykształcenia, pracownik branży lotniczej, pasjonująca się relacjami międzyludzkimi, poznawaniem nowych kultur, islamem i fotografią. Co jakiś czas pakuje plecak i jedzie tam, dokąd ciągnie ją serce. Kiedyś dostała propozycję dołączenia do ekipy koleżanek wybierających się do Ameryki Południowej i to wystarczyło, by złapała bakcyla podróżowania. Lubi być blisko ludzi i ich życia. Współtwórczyni tego bloga.

Udostępnij ten post na:

4 komentarze

 1. to czekam na linka z nagraniem, jak ostatnin razem, zebym tez mogla posluchac!
  Powodzenia !

  Napisz odpowiedź
 2. Mariolka, to już Tomka trzeba pogonić.;) Ale dla własnej chwały i ku pamięci potomnym pewnie się o to postara prędzej czy poźniej…szybciej pożniej.:D

  Napisz odpowiedź
 3. no raczej pozniej.. bo nic jeszcze nie dostalam :P
  Tomek czekamy !!

  Napisz odpowiedź
 4. A to wszystko dlatego, że nie dostałem jeszcze MP3 z Radia Kraków. I nie zanosi się, żebym szybko dostał. Urlopy…

  Napisz odpowiedź

Zostaw odpowiedź