Ogłoszenie: pokaz zdjęć z Indii i Nepalu

Organizujemy dziś z Martą pokaz zdjęć z naszej marcowej wyprawy do Indii i Nepalu. Szczegóły poniżej.


Co prawda relacje “na gorąco” i niewielka część zdjęć z podróży znajduje się już na tym blogu w kategorii Indie-Nepal Tour 2007 – ale to nie to samo, co oglądać foty z komentarzem i posłuchać nas – a zwłaszcza mnie! :) – na żywo.

Pokaz rozpocznie się o godzinie 19:00 w Cafe Magia przy Rynku Głównym 3. Przewidujemy, że potrwa trochę ponad godzinę i obejmie dwie prezentacje. Pierwsza opowie o naszych podróżach po Indiach i Nepalu, pokaże miasta, zabytki i życie codzienne ludzi w Azji. Druga – i tu gratka dla wszystkich osób lubiących góry! – to wizualny zapis naszego trekkingu w Himalajach. Następnie przewidujemy około godziny na luźną dyskusję, w czasie której – jeśli czas pozwoli – zaprezentujemy logotyp i koncepcję funkcjonowania portalu PoProstuPodróż.Com.

Zapraszamy.

Autor: Tomek

Politolog i dziennikarz z wykształcenia, konsultant biznesowy z zawodu, podróżnik z zamiłowania. Zarządza agencją konsultingową Ancla Consulting specjalizującą się w dotacjach unijnych dla przedsiębiorców, wykłada geografię polityczną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Wszystkie wolne chwile wykorzystuje na podróże, a zdjęcia i relacje z nich zamieszcza na tym blogu.

Udostępnij ten post na:

Zostaw odpowiedź