Pomożecie?

Od dawien dawna, zbierałam się z tym tematem, jednak wciąż coś mi przerywało. A to jakiś kurs, a to lenistwo, a to wyjazd, a to słońce. Nadeszła chwila, kiedy zebrałam się w sobie, opracowałam co wcześniej miałam przygotowane i chciałam Ciebie Drogi Czytelniku naszego bloga, poprosić o pomoc. Spokojnie, nie trzeba wysyłać SMS’ów.:D

Od jakiegoś czasu chcemy trochę zmienić bloga. Jego wygląd, zawartość, sposób obsługi. Wiemy już mniej więcej co i jak chcemy zmienić. Faktem jednak jest, że poza nami czytacie go jeszcze Wy. Dlatego liczę na Waszą pomoc.
Chciałam Was zaprosić do wypełnienia ankiety. Nie zajmie Wam to dużo czasu, a nam pozwoli dostosować zmiany do Waszych preferencji i zapotrzebowań. Są one dla nas tak cenne.:D

Weźcie pod uwagę fakt, że nic nie trwa wiecznie. Im wcześniej wypełnicie ankietę, tym szybciej zaczniemy te zmiany wprowadzać. Zatem zróbcie sobie dobrej herbaty, albo nalejcie winka i odpowiedzcie na kilka pytań.
Na odpowiedzi czekamy do 16 marca 2014.
Z góry Wam dziękuję!

 

Autor: Ewa

Humanistka z wykształcenia, pracownik branży lotniczej, pasjonująca się relacjami międzyludzkimi, poznawaniem nowych kultur, islamem i fotografią. Co jakiś czas pakuje plecak i jedzie tam, dokąd ciągnie ją serce. Kiedyś dostała propozycję dołączenia do ekipy koleżanek wybierających się do Ameryki Południowej i to wystarczyło, by złapała bakcyla podróżowania. Lubi być blisko ludzi i ich życia. Współtwórczyni tego bloga.

Udostępnij ten post na:

Zostaw odpowiedź