Sezon ASG otwarty!

Mimo niespecjalnej pogody, sezon airsoftowy już otwarty. Najbliższe rozgrywki spod znaku Camo Party już 24. kwietnia na terenach leśnych. :)

Tymczasem z chłopakami z teamu airsoftowego Dragoni wpadliśmy już jakiś czas temu na pomysł, żeby przeprowadzić coś w rodzaju LARP-a. Powiedzmy, że będzie to miejska gra terenowa, nastawiona na role-playing i z elementami ASG.

Od jakiegoś czasu pracuję z Wodanem nad scenariuszem i mechaniką. Poprowadzimy również tę grę we dwójkę. Dziś ustaliliśmy też termin rozgrywki: 12. czerwca. Czyli już po naszym powrocie z Meksyku.

Wkrótce będę tutaj publikował materiały na temat rozgrywki, bo będzie to coś ciut bardziej skomplikowanego, niż zwykłe strzelane scenariusze, znane Wam ze zwykłych Camo Parties. ;)

Autor: Tomek

Politolog i dziennikarz z wykształcenia, konsultant biznesowy z zawodu, podróżnik z zamiłowania. Zarządza agencją konsultingową Ancla Consulting specjalizującą się w dotacjach unijnych dla przedsiębiorców, wykłada geografię polityczną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Wszystkie wolne chwile wykorzystuje na podróże, a zdjęcia i relacje z nich zamieszcza na tym blogu.

Udostępnij ten post na:

Zostaw odpowiedź