Zmiany na lepsze

Dziś informacyjnie. Otóż w ciągu ostatnich dwóch tygodni własnoręcznie (!) wprowadziłem na blogu parę zmian i usprawnień, przy czym przynajmniej dwie są naprawdę warte odnotowania.

Pierwsza modyfikacja: nasz blog jest od niedawna dostępny
w wersji na smartphone’y i inne urządzenia mobilne. Teraz bloga możecie bz przeszkód przeglądać i używać za pomocą iPhone’a, iPoda oraz iPada, urządzeń z systemem Android, za pomocą Opery Mini, Palma Pre, Samsunga Touch i BlackBerry Storm oraz Torch. Wierzę, że w dobie coraz powszechniejszego dostępu do urządzeń mobilnych taka opcja bardzo się przyda.

Druga rzecz to nasz własny kanał na YouTube. Wprawdzie nie ma tam jeszcze żadnych filmów, ale za około 2 miesiące wyjeżdżamy na Bliski Wschód. Mamy tam zamiar z Ewą przetestować możliwości naszych iPhone’ów 4G, w których kamery (podobno) nagrywają filmy w jakości HD. Zobaczymy. Tak czy inaczej, już teraz zapraszam na videorelację z Petry i Wadi Rum. Zapewniam, że otrzymacie również audiowizualny dowód na to, że jednak pływam w Morzu Czerwonym, co od czasu zakończenia naszego ostatniego wyjazdu na Bliski Wschód jest ustawicznie i z niezrozumiałych dla mnie powodów podawane w wątpliwość. :)

Przy okazji, pozostało Wam jeszcze tylko 6 dni (bez godziny!), aby zagłosować na naszego bloga w konkursie Blog Roku 2010 w kategorii Podróże i szeroki świat. Wystarczy wysłać SMS o treści D00139 na numer 7122.

Z góry dziękujemy za każdy głos!

Autor: Tomek

Politolog i dziennikarz z wykształcenia, konsultant biznesowy z zawodu, podróżnik z zamiłowania. Zarządza agencją konsultingową Ancla Consulting specjalizującą się w dotacjach unijnych dla przedsiębiorców, wykłada geografię polityczną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Wszystkie wolne chwile wykorzystuje na podróże, a zdjęcia i relacje z nich zamieszcza na tym blogu.

Udostępnij ten post na:

Zostaw odpowiedź