Naukowa analiza bloga

Parę miesięcy temu Ewa znalazła bardzo ciekawe opracowanie na temat naszego bloga. Tak, tak. Ktoś w ramach studiów uniwersyteckich napisał recenzję Po prostu podróż!


Już od jakiegoś czasu zbieram się, żeby podać linka tej recenzji. Głównie dlatego, że wytknięto nam tam parę błędów, a ja myślałem, że do tego czasu uda mi się je naprawić. :) Skoro prace nad blogiem trwają, to myślę, że nadszedła ta chwila.

Cały artykuł na temat naszego bloga możecie przeczytać tutaj.

Przypominam też o naszej gorącej prośbie, abyście zagłosowali na naszego bloga w konkursie Blog Roku 2010 w kategorii Podróże i szeroki świat poprzez wysłanie SMS-a o treści D00139 na numer 7122. Dzięki!

Autor: Tomek

Politolog i dziennikarz z wykształcenia, konsultant biznesowy z zawodu, podróżnik z zamiłowania. Zarządza agencją konsultingową Ancla Consulting specjalizującą się w dotacjach unijnych dla przedsiębiorców, wykłada geografię polityczną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Wszystkie wolne chwile wykorzystuje na podróże, a zdjęcia i relacje z nich zamieszcza na tym blogu.

Udostępnij ten post na:

3 komentarze

 1. No to mi się podoba…architektura treści, a potem pomyślimy o reklamach :-) Może nawet na tym coś zarobisz ;-)

  Napisz odpowiedź
 2. Czy można wciąż przeczytać recenzję tego bloga? Klikam w link i niestety nic mi się nie wyświetla. Bardzo proszę o pomoc

  Napisz odpowiedź
  • Jak widać, już nie można. Przykro mi, ale nie mam tej recenzji offline.

   Napisz odpowiedź

Zostaw odpowiedź