Slajdowisko razy dwa

I stało się tak, że wreszcie przyszedł czas, aby zaprezentować Wam zdjęcia z naszych ostatnich dwóch wypraw. A że nie lubimy się rozdrabniać, to robimy oba pokazy hurtem, niemalże jeden po drugim.


I tak, chronologicznie, najpierw zapraszamy na pokaz slajdów z Tajlandii,Malezji i Singapuru, który odbędzie się we wtorek, 16. lutego o godzinie 19:00.

Wyprawa tropami Kulawego Tapira

A następnie, w niedzielę, 7. marca, również o 19:00, planujemy zrobić slajdowisko z Jordanii, Syrii i Libanu.

Czy w Petrze żyły tresowane dinozaury?

Oba pokazy odbędą się w naszej zaprzyjaźnionym lokalu Ptasiek Cafe, mieszczącym się na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Dajwór 3.

Ptasiek

Zakładamy, że jeden pokaz zdjęć, połączony z naszymi opowieściami, potrwa nie dłużej, niż godzinę. No, maksymalnie półtorej, jak się rozkręcę. :) A po każdym slajdowisku chcemy poświęcić Wam jeszcze trochę czasu, żebyście mogli wypytać nas, o co tylko będziecie mieli ochotę.

Do zobaczenia w Ptaśku!

Autor: Tomek

Politolog i dziennikarz z wykształcenia, konsultant biznesowy z zawodu, podróżnik z zamiłowania. Zarządza agencją konsultingową Ancla Consulting specjalizującą się w dotacjach unijnych dla przedsiębiorców, wykłada geografię polityczną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Wszystkie wolne chwile wykorzystuje na podróże, a zdjęcia i relacje z nich zamieszcza na tym blogu.

Udostępnij ten post na:

10 komentarzy

 1. To się nazywa ekspresowa informacja ;)

  Napisz odpowiedź
 2. BTW czemu drugiego nie robicie w ramach “tramperos”?

  Napisz odpowiedź
 3. W ogóle to od początku nasz Bliski Wschód planowaliśmy tamże, tylko w weekend, w bardziej prywatnych ramach chcieliśmy go zrobić. Głównie ze względu na termin: nie wszyscy zaproszeni są w Krakowie w tygodniu.:)A fakt, że Ptasiek okazał się tramperowskim punktem to się dziś okazał.:)

  Napisz odpowiedź
 4. Patrząc po adresie IP, z którego został dodany powyższy komentarz (83.238.137.106), a który to adres IP przypisany jest Stowarzyszeniu Artystyczno-Medialnemu Art Media ze Skawiny, to rozumiem, że to kolega Tomasz z Radia DJ?

  Zdefiniuj w takim razie, Tomku, “popieprzona”. :) Z tego, co pamiętam, kiedyś nawet wpadłeś na pokaz fotek z Indii i nie narzekałeś. Dlatego też wysłałem Ci wczoraj zaproszenie na dwa kolejne slajdowiska. A stronkę przecież znasz. I wiesz przecież, że służyć ma głównie dzieleniu się istotnymi informacjami z ludźmi, którzy lubią włóczyć się po świecie tak, jak ja – z plecakiem i ramowym planem w głowie. ;)

  Przy okazji, trochę dziwię się, że nie podałeś swojego adresu e-mail i swojej strony (http://www.radiodj.pl), tylko odnośnik do planero.pl. Czyżbyś próbował pozostać anonimowy? Dlaczego?

  Napisz odpowiedź
 5. a czemu tak daleko ? :( nie dalo sie zrobic w jakims miejscu ogolnodostepnym… jak np internet :D hehehe

  @ Ewka, moze jakas picase mi podeslesz zebym sie nie czula taka pokrzywdzona :D hihihi

  pozdrowki dla Was

  Napisz odpowiedź
 6. ooo super, moze wpadniemy z witkiem:))

  Napisz odpowiedź
 7. Hej! Fajnie! Na Camo Party Was dawno nie było, to może na slajdach się zobaczymy. :)

  Napisz odpowiedź
 8. Mariolka, nie dało sie bliżej.:)
  Jeśli chodzi o moją prywatna galerię to się tworzy,jeszcze jej chwilę zejdzie, ale z tego pokazu i z następnego dostaniesz swoje indywidualne pliki.:D Pasi?

  Napisz odpowiedź

Zostaw odpowiedź